Konsultacje i Zabiegi
CENTRUM MEDYCZNE
Bydgoszcz
ul. Lęborska 7

tel. +48 885 885 550
tel. +48 52 361 69 10

Witamy Państwa w Centrum Medycznym Bieńkowski: renomowanej Klinice Chirurgii Plastycznej
Poniedziałek - Piątek
08:00 - 18:00

Konsultacje
HOTEL KURACYJNY
Gdynia
Al. Zwycięstwa 255

tel. +48 885 885 550
tel. +48 52 361 69 10

// O FIRMIE

Centrum Medyczne.

Centrum Medyczne Bieńkowski w Bydgoszczy jest prywatnym zakładem opieki zdrowotnej, zaprojektowanym i wybudowanym jako szpital o profilu zabiegowym spełniającym normy Unii Europejskiej. Jego dyrektorem jest światowej klasy specjalista chirurgii ogólnej oraz chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej – dr Wiesław Bieńkowski.
Nasz Szpital powstał w roku 2003 stanowiąc kontynuację ponad 11-letniej działalności prowadzonego przez dr Bieńkowskiego Gabinetu Chirurgii Plastycznej. Celem utworzenia tak nowoczesnego obiektu było stałe podnoszenie jakości usług. Tym samym spełniamy oczekiwania naszych Pacjentów, którzy chcą i mogą być leczeni przez najlepszych specjalistów w bezpiecznych i komfortowych warunkach w oparciu o najnowszą wiedzę medyczną oraz sprzęt renomowanych firm, zgodnie ze standardami obowiązującymi w Europie. Personel Centrum Medycznego stanowią doświadczeni specjaliści zapewniający najwyższy poziom przeprowadzanych operacji. Nasz starannie dobrany zespół pielęgniarski gwarantuje profesjonalną i troskliwą opiekę w miłej atmosferze.

// W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?

Zakres usług.

Chirurgia ogólna
Dział medycyny zajmujący się rozpoznawaniem i leczeniem operacyjnym narządów rozmieszczonych w niemal wszystkich rejonach ciała, chorób skóry, urazów dotyczących kończyn i usuwanie zmian skórnych.
Ortopedia
Diagnostyka, leczeniu operacyjne i zachowawczym schorzeń, wad wrodzonych i nabytych, zapaleń, zakażeń, nowotworów oraz uszkodzeń i zmian pourazowych narządu ruchu.
Medycyna estetyczna
Dział medycyny zajmujący się poprawą jakości życia Pacjentów przez usuwanie niedoskonałości twarzy i ciała o różnym podłożu.
Kosmetologia
Dział dermatologii zajmujący się badaniem, opisywaniem, leczeniem i pielęgnowaniem skóry dotkniętej chorobą lub defektem oraz włosów, paznokci.
Podologia
Podologia jest dziedziną medycyny z zakresu leczenia chorób stóp.
Medycyna regeneracyjna
Odtworzenie, naprawa, regeneracja tkanek i narządów.