// MEDYCYNA ESTETYCZNA

Nici Spring Thread.

Nici Spring Thread ® to innowacyjny wynalazek, który wykorzystywany jest podczas zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej. Swoje początki lokuje we Francji, jednak jest już dostępny także w Polsce. Poznaj zalety działania nici Spring Thread ® oraz zadbaj o swój młody wygląd w sposób bezbolesny i bezpieczny! Spring Thread® , ekskluzywna i opatentowana metoda poprawiająca dynamikę zwiększenia tkanek i umożliwiająca ich stabilizacje: twarz już nie wydaje się nieruchoma. Efekt jest bardzo naturalny i pełen życia dzięki zachowaniu elastyczności skóry tkanki. Nici są bezbarwne. Ich umieszczenie jest proste, szybkie i nie pozostawia blizn.Spring Thread ® – elastyczne nici przeznaczone do estetycznych zabiegów.

// Zalety nici liftingujących

Nici Spring Thread produkowane są we Francji. Wykorzystywane są w medycynie estetycznej oraz chirurgi plastycznej już od ponad 50 lat. Wykonane są z biozgodnych materiałów, a mianowicie z medycznego poliestru oraz medycznego silikonu. Materiały te są stabilne, neutralne i zgodne względem siebie. Dzięki temu nie zagrażają organizmowi, są w pełni bezpieczne dla zdrowia oraz nie zakłócają zabiegu liftingu twarzy, dzięki czemu nie istnieje ryzyko skutków ubocznych. Przeciwnie – wpływają na doskonałą jakość operacji, czynią ją profesjonalną, a także minimalizują widoczność blizn oraz skracają okres rekonwalescencji. Nici Spring Thread gwarantują nie tylko korektę twarzy (brwi, policzków, podbródka, szyi), ale również ciała (piersi, rąk, brzucha, pośladków, nóg).

// Zalety wykorzystania nici Spring Thread ®

  • Dzięki wykorzystaniu nici możesz zadbać o swój nowy, młody wygląd bez cięcia. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy obawiają się operacji plastycznej w charakterze chirurgicznym, która wymaga zastosowanie skalpela.
  • Nici gwarantują doskonałe efekty pozabiegowe, które niczym nie odbiegają od tych, w których wykorzystuje się skalpel. Mało tego, zabieg nićmi Spring Thread jest bezpieczniejszy, pozostawia mniejsze pozostałości w postaci blizn, a pacjent może szybciej cieszyć się efektami.
  • Niewielki czas rekonwalescencji, który nie wymaga pobytu w szpitalu.
  • Minimalna widoczność lub całkowity brak blizn.
  • Biozgodny materiał, z którego wykonane są nici, jest całkowicie bezpieczny dla organizmu.
  • Efekt po zabiegu utrzymuje się nawet do kilku lat i przez ten czas nie ulega pogorszeniu.
  • Nici są białe oraz elastyczne, co wpływa na naturalny efekt liftingu oraz idealne dopasowanie się do naturalnych kształtów twarzy i mięśni podskórnych – dzięki temu nie zerwą się.
  • Zabieg z wykorzystaniem nici Spring Thread jest bezpieczny i bezbolesny, a także trwa niezwykle krótko – około 1 godziny. Czas jest jednak uzależniony od tego, jaki obszar twarzy lub ciała pacjent chce udoskonalić i poddać korekcie.

// Jak działają nici Spring Thread ®?

Zastosowanie tych nici umożliwia lifting twarzy lub korektę ciała bez użycia skalpela. Są one bezpieczne dla pacjenta, a efekty utrzymują się na wysokim poziomie. Niestety, mimo tego, że nici mają różnorodne zastosowanie, nie sprawdzają się jednak w likwidacji lub wypełnieniu zmarszczek mimicznych. Podobnie nie jest możliwe, aby przywrócić skórze utraconą objętość tylko w niektórych częściach na twarzy. To dlatego tak ważne jest, aby lekarz tuż przed zabiegiem liftingu przeprowadził z pacjentem dokładny wywiad i podszedł do niego i jego potrzeb profesjonalnie oraz indywidualnie. Taką opiekę zapewnia Centrum Medyczne Bieńkowski, dzięki czemu każdy przeprowadzony w tej klinice zabieg jest niezwykle bezpieczny, jakościowy i spełnia oczekiwania pacjentów.

Powracając do działania nici Spring Thread, wpływają one na zwiększenie dynamiki tkanek oraz umożliwiają ich stabilizację, dzięki czemu skóra jest napięta, wygląda młodo, a kształt twarzy jest wyraźny.