// MEDYCYNA ESTETYCZNA

Jett Plasma.

Wiele z kobiet każdego dnia patrząc w lustro jest bardzo niezadowolona ze stanu swojej skóry. To w zupełności normalne, ponieważ naturalnym jest, że między innymi wraz z upływem czasu na naszej skórze uwidaczniają się, np. oznaki starzenia. Istnieje także wiele innych powodów, przez które panie coraz rzadziej zerkają na swoje odbicia. Na szczęście istnieje jedno skuteczne rozwiązanie takich sytuacji. Zawiera się w trzech słowach – JETT PLASMA MEDICAL.

// Czy to jest bezpieczne?

Działanie to jest niezbędne do wykonywania, tak zwanego liftingu, np. twarzy. Nie można kojarzyć go jednak ze skalpelem/laserem! Zdecydowanie jest mniej inwazyjny i po zabiegu nie musimy obawiać się poważnych powikłań. Wcześniej, większość osób właśnie ze strachu nie decydowała się na jakąkolwiek ingerencję skutkującą odmłodzeniem. Dziś te obawy można porzucić. Okres rekonwalescencji nie jest długi, ponieważ nie następuje znaczna ingerencja w warstwę skóry, jak na przykład jej nacinanie, czy nakłuwanie. Nie wpuszcza się do wewnątrz żadnych płynów. Jedyny produkt, jaki jest stosowany to żel, którego warstwa na skórze ma jedynie spotęgować pożądane działania. Urządzenie to wywołuje energię w określonym miejscu, z którym ma styczność. Podrażnienia mogące wystąpić na skórze delikatnej, na pewno szybo znikną, by uwidocznić efekty. Na te w całkowitym wymiarze trzeba jednak poczekać. Nie kilka dni, lecz kilka tygodni.

// Jak działa JETT PLASMA MEDICAL?

Całkowicie opiera się na wytwarzaniu iskry poprzez wysokie napięcie. Ta jest ciągła, ale bardzo cienka, co daje możliwość perfekcyjnej precyzji. Kwestią kluczową jest  dobór głowicy, która będzie miała odpowiednie zastosowanie wedle życzeń klientki (dotyczące problemu) oraz żelu o konkretnych właściwościach przewodzących. Wtedy już można rozpocząć kontakt z wysoką temperaturą. To ona da uczucie napięcia skóry w danym miejscu oraz poprawi jej stan zmuszając do regeneracji i odbudowy.

// Zastosowanie iskry JETT PLASMY w liftingu twarzy, w tym:

  • usuwanie zmarszczek,
  • usuwanie opadającej powieki,
  • usuwanie niedoskonałości, np. trądzik lub przebarwienia,
  • redukcja naczynek i krwawienia podskórnego,
  • nadawanie odpowiedniego, zdrowego kolorytu cerze;
  • walka z brodawkami,
  • walka z bliznami,
  • walka z rozstępami,
  • zwiększenie napięcia krocza,
  • zwężenie wejścia do pochwy.

// Zalecenia po zabiegu

Te ograniczają się do najprostszych. Wystarczy jedynie stosować maść w celu przeciwdziałania niekomfortowemu uczuciu pieczenia, które może wystąpić w związku z wysoką temperaturą z jaką mieliśmy odczynienia. Taki stan nie powinien jednak utrzymywać się długo. Zasadniczo zaraz po wyjściu z gabinetu można wrócić do obowiązków codziennych. Nawet wysiłek fizyczny na siłowni lub w domu nie jest obarczony dodatkowym ryzykiem. Spokojnie możemy prowadzić aktywny tryb życia nie obawiając się o negatywne konsekwencję. Jedynym zastrzeżeniem, które warto zapamiętać na dłuższy czas {około miesiąca} w którym rana całkowicie się zagoi jest: nie wystawianie konkretnej partii ciała na silne działanie słońca. Długie popołudnia na plaży w upalne dni lub solarium całkowicie nie są wskazane.