// KLINIKA CHIRURGII PLASTYCZNEJ //

CENTRUM MEDYCZNE
BIEŃKOWSKI

Konsultacje i Zabiegi
CENTRUM MEDYCZNE
Bydgoszcz
ul. Lęborska 7

tel. +48 885 885 550
tel. +48 52 361 69 10

Witamy Państwa w Centrum Medycznym Bieńkowski: renomowanej Klinice Chirurgii Plastycznej
Poniedziałek - Piątek
08:00 - 18:00

Konsultacje
HOTEL KURACYJNY
Gdynia
Al. Zwycięstwa 255

tel. +48 885 885 550
tel. +48 52 361 69 10

// O FIRMIE

Centrum Medyczne.

Centrum Medyczne Bieńkowski w Bydgoszczy jest prywatnym zakładem opieki zdrowotnej, zaprojektowanym i wybudowanym jako szpital o profilu zabiegowym spełniającym normy Unii Europejskiej. Jego dyrektorem jest światowej klasy specjalista chirurgii ogólnej oraz chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej – dr Wiesław Bieńkowski.
Nasz Szpital powstał w roku 2003 stanowiąc kontynuację ponad 11-letniej działalności prowadzonego przez dr Bieńkowskiego Gabinetu Chirurgii Plastycznej. Celem utworzenia tak nowoczesnego obiektu było stałe podnoszenie jakości usług. Tym samym spełniamy oczekiwania naszych Pacjentów, którzy chcą i mogą być leczeni przez najlepszych specjalistów w bezpiecznych i komfortowych warunkach w oparciu o najnowszą wiedzę medyczną oraz sprzęt renomowanych firm, zgodnie ze standardami obowiązującymi w Europie. Personel Centrum Medycznego stanowią doświadczeni specjaliści zapewniający najwyższy poziom przeprowadzanych operacji. Nasz starannie dobrany zespół pielęgniarski gwarantuje profesjonalną i troskliwą opiekę w miłej atmosferze.

Dowiedz się więcej

// W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?

Zakres usług.

Chirurgia plastyczna
Chirurgia plastyczna zwana też kosmetyczną lub estetyczną to zabiegi, na które decydujemy się, gdy pragniemy zmienić nieakceptowalną część naszego ciała.
Czytaj więcej
Chirurgia ogólna
Dział medycyny zajmujący się rozpoznawaniem i leczeniem operacyjnym narządów rozmieszczonych w niemal wszystkich rejonach ciała, chorób skóry, urazów dotyczących kończyn i usuwanie zmian skórnych.
Czytaj więcej
Ortopedia
Diagnostyka, leczeniu operacyjne i zachowawczym schorzeń, wad wrodzonych i nabytych, zapaleń, zakażeń, nowotworów oraz uszkodzeń i zmian pourazowych narządu ruchu.
Czytaj więcej
Medycyna estetyczna
Dział medycyny zajmujący się poprawą jakości życia Pacjentów przez usuwanie niedoskonałości twarzy i ciała o różnym podłożu.
Czytaj więcej
Kosmetologia
Dział dermatologii zajmujący się badaniem, opisywaniem, leczeniem i pielęgnowaniem skóry dotkniętej chorobą lub defektem oraz włosów, paznokci.
Czytaj więcej
Podologia
Podologia jest dziedziną medycyny z zakresu leczenia chorób stóp.
Czytaj więcej

Chcesz umówić się na konsultację?
Zadzwoń! +48 885 885 550

// ADRES
GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?
Konsultacje i zabiegi:
Centrum Medyczne Bieńkowski
ul. Lęborska 7
Bydgoszcz

Konsultacje:
Hotel Kuracyjny
Al. Zwycięstwa 255
Gdynia
// ZAPRASZAMY
DANE KONTAKTOWE
telefon
+48 885 885 550
telefon
+48 52 361 69 10
e-mail
kontakt@wbienkowski.pl
// JAK PRACUJEMY?
GODZINY OTWARCIA
Poniedziałek - Piątek
08:00 - 19:00